Британські школярі створили гей-версію "Ромео і Джульєтти"

Спектакль, в якому грають підлітки, є гомосексуальним варіантом безсмертної трагедії під назвою "Ромео і Джуліан".

У одній з шкіл британської столиці учні представили свою версію знаменитої п'єси Уїльяма Шекспіра "Ромео і Джульєтта". Спектакль, в якому грають підлітки, є гомосексуальним варіантом безсмертної трагедії під назвою "Ромео і Джуліан", повідомляє The Daily Telegraph.

По задуму творців, постановка повинна підтримати осіб нетрадиційної орієнтації і сприяти розвитку толерантності в британському суспільстві. Проте далеко не всі глядачі згодні з настільки вільною інтерпретацією класики. Зокрема, член парламенту від консерваторів Філіп Девіс назвав проект "шокуючим" і передбачив, що дійсна мета творців - це пропаганда нетрадиційної сексуальної орієнтації.

У свою чергу лідер палати общин Харієт Харман, навпаки, угледіла в новій постановці повернення до ідеалів шекспірівського часу, коли і чоловіків і жінок на сцені грали представники виключно чоловічої статі.

Парламентські дебати, в ході яких зважиться подальша доля спектаклю, призначені на наступний четвер. "Ми сподіваємося, що це допоможе нам ухвалити правильне рішення, яке б поважало думку всіх", - заявила Харман.

Додамо, що школа, в якій відбулася скандальна прем'єра, з чуток, має славу "гомосексуальної". У навчальній установі не приховують нетрадиційної орієнтації ні вчителя, ні учні.

Читайте також:

В Пітері п’яний полковник помочився на клієнтів ресторану

Американці, яка народила 8 дітей, запропонували знятись в порно

У Японії кішок і собак призначають начальниками залізниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: