Британський поліцейський намагався затримати інопланетян

Сержант поліції Британії помітив "дивних людей, зростом більше 180 см та в білих комбінезонах", які розглядали загадкові кола на полях.

Кола на полях
The Telegraph
Кола на полях Британії
Сержант британської поліції заявив, що зустрівся з трьома інопланетянами. За його словами, він був не на службі, але зупинив свою машину, коли побачив "підозрілих людей, які розглядали коло прим'ятих колосків на полі у графстві Уїлтшир".

Офіцер розповів, що незнайомці були зросту більше 180 см, всі з світлим волоссям і в білих комбінезонах. На його думку, вони загадковий узор, який з'явився на полі за кілька днів до цього.

Побачивши поліцейського, "інопланетяни" почали втікати, причому, за словами правоохоронця, бігли набагато швидше за звичайних людей. Наздогнати їх йому не вдалося.

Уфологи тут же узяли повідомлення сержанта на замітку, але в поліції заявили, що зустріч з прибульцями - це "особиста справа" чоловіка.

Прихильники містики вважають, що кола на полях пов'язані з діяльністю інопланетян або інших загадкових сил. Скептики ж указують, що декілька підготовлених людей здатні за одну ніч створити на полі практично будь-яку фігуру з прим'ятої трави. Можливо, когось з таких жартівників і зустрів британський поліцейський.

Зауважимо, що в Британії НЛО надають особилвого статусу. Дані про зустрічі з інопланетянами уважно фіксує Міноборони країни, яке лише нещодавно зняло з них гриф "секретно". Починаючи з 1980-х років британські військові пілоти намагалися збивати НЛО у небі країни.

Читайте також:

"Король України-Русi" провів переговори з інопланетянами

Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

Кримчани закидали рятувальників скаргами на НЛО

У шотландській поліції працюють десять джедаїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: