Британський табір для військовополонених виставлений на eBay

Власники табору для військовополонених заявили, що вклали в його реконструкцію дуже багато грошей, але він не вийшов на самоокупність.

Збережений з Другої світової війни табір для військовополонених, розташований у британському графстві Дарем, виставлений на продаж на інтернет-аукціоні eBay.

Стартова ціна склала 900 тисяч фунтів стерлінгів.

Табір, у якому містилися полонені німці та італійці, займає 17 акрів. Крім 49 бараків, на його території розташовані також каплиця, їдальня та кінотеатр.

Продавці - подружжя Джеймс і Ліза Маклауд володіють ним з 1999 року. З 2004 року вони відкрили табір для туристів, однак проект так і не вийшов на самоокупність.

Власники заявили, що вже витратили на реконструкцію об'єкта більше мільйона фунтів стерлінгів, проте зіткнулися з нестачею коштів для завершення робіт.

Подружжя впевнені, що після створення відповідної інфраструктури табір стане "золотою жилою" для інвестора, який зважиться вкласти в нього кошти. Маклауд готові продовжити розпочату справу разом з новим власником.

Під час війни в таборі утримувалися спочатку тільки німецькі військовополонені, однак пізніше туди ж стали направляти і полонених німців. Мешканцям табору іноді дозволяли вихід до міста, близько 10 відсотків з них встановили "такі міцні зв'язки" з місцевим населенням, що після війни залишилися у Великобританії.

У розпорядженні полонених була велика бібліотека і стадіон, на якому, як вважається, пройшов перший післявоєнний футбольний матч між командами Англії та Німеччини.

Нагадаємо, що в серпні Інтернет-аукціон eBay виставив на торги місце на кладовищі поряд з могилою Мерілін Монро за ціною 500 тисяч доларів.

Могила звільнилася після того, як вдова похованого там чоловіка вирішила перевезти останки чоловіка в інше місце.

Читайте також:

Колишній коханець Мадонни виставив її еротичне відео на аукціон

В Естонії виставлять на аукціон марку з портретом Гітлера

На аукціон eBay виставили місце поруч з могилою Мерілін Монро

Бігуді Монро і годинник Преслі продадуть на аукціоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: