Британський універмаг скасував націнку на бюстгальтери великих розмірів

Онлайн-петицію про відміну націнки на бюстгальтери великих розмірів підписали майже 13 тисяч власниць великих бюстів.

Адміністрація британського універмагу Marks & Spencer ухвалила рішення відмінити націнку на бюстгальтери великих розмірів після кампанії, яку розгорнули в Інтернеті активістки.

Кампанія проти націнки була організована 26-річною Бекі Вільямс за допомогою соціальної мережі Facebook. Онлайн-петицію підписали майже 13 тисяч власниць великих бюстів.

Активістки створеної нею групи Busts 4 Justice ("Бюсти за справедливість") заявили, що політика Marks & Spencer "злочинно несправедлива", і закликали "пишногрудих пані" об'єднатися і покласти край "відвертої дискримінації".

Крім того, Вільямс навіть придбала одну акцію Marks & Spencer за 3,4 фунти, щоб одержати право виступити на зборах акціонерів у липні 2009 року і озвучити вимоги членів групи.

У свою чергу, представник універмагу заявив, що їм стало відомо про незадоволеність покупців, які вимушені платити на два фунти більше за білизну розміру DD і більше, пообіцявши, що з 9 травня ціна буде однаковою, незалежно від того, який розмір ви купуєте.

Раніше в Marks & Spencer пояснювали необхідність націнки додатковим об'ємом роботи і матеріалів при виготовленні бюстгальтерів великих розмірів.

Читайте також:

Українська армія продає літаки, бюстгальтери та макулатуру

Бюстгальтер врятував американку від смерті

Модниці більше не купують стрінги

Pussycat Dolls створили колекцію білизни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: