Британським школярам розповіли про користь оргазму

У Британії випустили буклет про статеве виховання під назвою "Задоволення". По ньому батьки та вчителі мають розповідати дітям про оргазм.

Національна система охорони здоров'я Великобританії видала буклет, присвячений статевому вихованню школярів, в якому нагадує про право кожної людини на задоволення від сексу, а також про те, що регулярні статеві контакти корисні для серцево-судинної системи.

Методичний посібник призначений для батьків і вчителів і закликає включати в статеве виховання інформацію про переваги повноцінного статевого життя. На думку авторів, протягом довгого часу таке виховання було сконцентровано на безпечному сексі та необхідності одружуватися, умовчуючи про позитивні аспекти статевих стосунків.

Слоганом буклету під назвою Pleasure ("Задоволення") стала фраза "an orgasm а day keeps the doctor away" ("щоденний оргазм замінює лікаря").

Один з його авторів Стів Слек, директор Центру ВІЛ і статевого здоров'я шеффілдського відділення Національної системи охорони здоров'я, вважає, що посібник не пропагує підлітковий секс, як може здатися, а навпаки, пропонує школярам відкласти втрату невинності до того моменту, як вони будуть упевнені в своїй здатності отримати від цього задоволення.

На думку Слека, підлітки мають таке ж право на статеве життя, як і дорослі, але лише за умови повної інформованості в питаннях сексу і самостійного рішенні про вступ до статевих стосунків з коханою людиною.

Нові офіційні посібники не зустріли загального розуміння. Так, наприклад, глава Веллінгтонського коледжу, де нещодавно ввели предмет емоційного благополуччя, Ентоні Селадон назвав буклети "прикрими".

Читайте також:

У Німеччині спіймали "взуттєвого" маніяка

В Італії розбився літак через весільний букет, який потрапив у мотор

Японці розкуповують чоловічі бюстгальтери, що знімають стрес

Естонський депутат в робочий час позував для Playboy

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: