Британці користуються зростанням цін на золото, продаючи зубні скоби

Ціни на золото змушують британців продавати золоті скоби.

Стрімко зростаючі ціни на золото спонукають британців знімати золоті скоби і продавати їх торговцям, виручаючи хороші суми, передають британські ЗМІ.

Як відзначають стоматологічні клініки Великобританії, сотні людей, що носять скоби із золота, ідуть від стоматолога зі знятими конструкціями, щоб вигідно перепродати їх. На початку місяця ціна на золото злетіла до 1226 доларів за унцію, і торговці часом пропонують за 100 фунтів стерлінгів (162 долара) за одну пару золотих скоб.

"Раніше скоби просто викидали і потім переробляли, - відзначає засновник однієї зі стоматологічних клінік в Лондоні. - Але в міру того, як ростуть ціни на золото, пацієнти все частіше запитують, чи можуть вони взяти скоби з собою, щоб перетворити їх на маленьке ювелірна прикраса або просто переплавити".

Як додають лікарі, все, що потрапляє в рот пацієнта, стає його власністю, тому прохання віддати золоті скоби зазвичай охоче виконуються. Золоті скоби використовуються в основному для лікування людей, що страждають на алергію на нікель. На створення одного комплекту йде в середньому 8,5 г металу.

Читайте також:

Берлусконі вибили зуби статуеткою Міланського собору

Тимошенко заборонила робити щеплення і лікувати зуби в школах

Демі Мур залишилась без переднього зуба

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: