Британці відмовляються від своїх імен

Серед тих, хто змінили ім'я виявився і батько 8-річного рекордсмена, що став наймолодшим завойовником крила літака у польоті, Колін Брюер, що назвався Різдвяним Пивоваром (Happy Birthday Brewer).

Служба зі зміни імен UK Deed Poll Service
Daily News
Згідно з опублікованими даними, лише в червні цього року службою було зареєстровано рекордну кількість людей (5 тисяч)
До кінця цього року кількість британців, що змінили своє ім'я, може досягти рекордної позначки. До такого виводу прийшли дослідники з британської служби зі зміни імен UK Deed Poll Service.

Згідно з опублікованими даними, лише в червні цього року службою було зареєстровано рекордну кількість людей (5 тисяч). Серед них — особи, що побажали назватися іменами зірок і казкових персонажів, назвами улюблених музичних груп і навіть футбольних команд. Серед тих, хто змінили ім'я виявився і батько 8-річного рекордсмена, що став наймолодшим завойовником крила літака у польоті, Колін Брюер, що назвався Різдвяним Пивоваром (Happy Birthday Brewer).

За словами експертів, не дивлячись на те що перші п'ять місяців року продемонстрували падіння попиту на зміну імені, літні місяці показали рекордні результати. За оцінками фахівців, до кінця року кількість тих, що змінили ім'я може досягти 50 тисяч, що перевищить рекорд минулого року в 46 тисяч осіб.

До сих пір в зміні імені відмовлено було лише двом клієнтам, що звернулися за послугою цього року. У Deed Poll Service вважають, що імена Paul Ima Slapper Darling і Lips Larkasaurous неприйнятні для жителів Британії.

Нагадаємо, Максим та Анастасія є найпопулярнішими іменами в Україні, якими з початку 2009 року найчастіше нарікали новонароджених.

Читайте також:

Українці називають дітей Алладінами й Тюльпанами

"НеАнгели" змінюють імена

Українцям не подобається змінювати імена та прізвища

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: