Будь як веган. Найсмішніші відео та гіфки до дня відмови від м'яса

До дня вегана ми зібрали найсмішніші відео та гіфки про веганів.

Починаючи з 1994 року 1 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний веганський день. Це свято було засноване в річницю створення "Веганского товариства" (англ. The Vegan Society, заснований у Великобританії в 1944 році). Цього дня веганами проводяться заходи та інформаційні акції, присвячені "веганству".

Вегани відмовляються від будь-якої їжі тваринного походження: м'ясних і молочних продуктів, риби, яєць, желатину, а іноді й меду. Веганство передбачає відмову від усього, що так чи інакше передбачає експлуатацію тварин - наприклад, шкіряного, вовняного та хутряного одягу.

На Заході веганський образ життя дуже популярний ї між м'ясоїдами та веганами часто відбуваються розбірки. Вони увесь час один одного тролять. Але, як правило, більшість жартів на цю тему середньостатистичний веган чув у своєму житті багато разів. Тож до дня вегана ми зібрали найсмішніші відео та гіфки про веганів.

Це, певно, найрозповсюдженіший жарт.  Реакція людей, коли веган зізнається у тому, що він веган 


А ось, що відбулося, коли м'ясоїдами показали маленьке порося

Або коли звичайних людей попросили скоштувати веганський сир

Зазвичай вегани в очах м'ясоїдів виглядають дивно. Над ними завжди можна познущатися й потролити

Якщо вас будуть лоббіювати стати веганом, ви завжди можете відповісти: "Я намагався колись стати веганом, але з цього нічого не вийшло"

Ще один найрозповсюдженіший жарт серед м'ясоїдів на тему веганства: "Рятуй тварин – їж веганів"

І наостанок найпопулярніше відео, оригінальну версію якого подивилися понад 5 млн користувачів за півроку - замальовка на тему "якби м'ясоїди поводилися як вегани":

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: