Двоє монахів вчинили паломництво до храму жіночого божества на колінах. Вони проповзли 800 км, провівши в дорозі 2 місяці.
У Китаї двоє буддистських монахи пройшли на колінах 800 кілометрів.
Майстри Зіюань і Нанліанг провели в дорозі 2 місяці.
На їхньому шляху було 99 храмів, і вони прямували з південного Китаю до східних гір, де знаходиться храм Гуаньїнь жіночого божества, яке уособлює в буддизмі енергію милості.
Як повідомляють свідки події, кожну ніч монахи спали під відкритим небом у спальних мішках.
Повзучи на колінах, вони кожні три кроки зупинялися і робили уклін на знак поваги богині. Таким чином був здійснений весь шлях паломництва.
У серпні у тибетському монастирі Загора пройшла церемонія інтронізації тулку (живого Будди) Деджуба VI, який пішов у нірвану 11 березня 2000 року на 66-му році земного життя.
Буддійські монахи протягом десяти років шукали хлопчика, який відповідав би відомим прикметами Будди Деджуба. Таких знайшлося двоє, і на початку 2010 року один з них був обраний за жеребом.
Тулку не вважається реінкарнацією засновника буддизму, Будди Гаутами. Він, за поданнями буддистів, є фізичною втіленням Будди як духовного просвітлення, досконалого і абсолютного розуму. Далай-лама в традиції гелуг також вважається тулку.
У Тибеті інтронізовано живого Будду
У Тибеті обрали перевтілення Будди за підтримки Компартії Китаю
Вчені виявили гени, що дозволяють тибетцям виживати при нестачі кисню
Далай-Лама: китайська влада намагається знищити буддизм у Тибеті