Бухгалтер привласнила 9,9 мільйонів доларів у своєї компанії

Жінка придбала 400 пар взуття, 160 дамських сумочок, а також витратила 300 тисяч доларів на придбання дизайнерського одягу.

Колишнього бухгалтера з Каліфорнії заарештовано по звинуваченню у привласненні 9,9 мільйони доларів, що належали її компанії.

51-річна Анетт Йеоманс працювала головним бухгалтером в компанії, що займається виготовленням дерев`яних меблів.

У період з 2001 по 2007 вона щотижня витрачала до 25 тис. доларів на покупки за кредитною карткою, а потім списувала ці гроші з рахунків своєї компанії.

Керівництво своєму головному бухгалтеру повністю довіряло, і за весь цей час жодного разу не запрошувало незалежного аудитора для перевірки балансу.

Зловживання бухгалтера було розкрито випадково, після того, як в лютому 2008 року в компанію прийшло повідомлення про використання одного з банківських чеків American Express для виплати за рахунком Йоманс.

Вкрадені у компанії гроші жінка витрачала на придбання одягу, взуття і побутової техніки. Вона витратила щонайменше 240 тис. доларів на покупку 400 пар взуття, 300 тис. доларів пішло на придбання дизайнерського одягу. Крім того, вона купила 160 дамських сумочок вартістю понад дві тисячі доларів кожна.

Щоб розмістити все це в себе вдома, Йеоманс (також на гроші компанії) переобладнала одну зі спалень свого будинку в комірчину.

Читайте також:

Про що мріють жінки-політики: VIP-подарунки на 8 березня

Які черевики протирають килими парламенту

Аромат апельсинів та шоколаду допомагають швидше розпрощатися з грошима 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: