Були титушки, тепер — йовбаки: як соцмережі відреагували на мисливця у спортивках в Мукачевому

В Інтернеті прізвище мисливця стало новим мемом.

Користувачі соцмереж вибухнули жартами після того, як у МВС пояснили присутність цивільної людини зі зброєю у Мукачеві 11 липня, коли сталася стрілянина між "Правим сектором" та міліцією.

Нагадаємо, прес-секретар МВС Артем Шевченко спочатку назвав цивільних зі зброєю "працівниками міліції, які не встигли переодягтися". Пізніше він написав, що людина, яка фігурує на відео Радіо Свобода і Reuters – це місцевий мисливець Миколай Йовбак.

"Проїжджаючи повз озброєних міліціонерів вже після перестрілки, він зупинився із власної ініціативи і приєднався до співробітників міліції. Саме у цей час його зняли на відео. Згодом міліціонери його змусили заховати зброю і залишити місце пригоди", – написав Шевченко.

Користувачі соцмереж критично поставилися до виправдань МВС і вже перетворили прізвище "мисливця у спортивках" на новий мем. В українському сегменті Twitter відповідний хештег увійшов у п'ятірку трендів.

Окрім того, у Facebook з'явилася спільнота "Йовбак", у якій з'являються смішні пости на закарпатському діалекті. У Вікіпедії була створена сторінка про "йовбака" , але потім вона була вилучена як така, що не відповідає критеріям значимості.

Нагадаємо, 13 липня мукачівське видання Mukachevo.net написало про те, що чоловік у спортивках із оточення нардепа депутата Михайла Ланьо.

 

Ви самотні? Вам скучно? У вашому житті не вистачає Йовбаків? Тоді спеціально для вас - тур від МВС до Закарпаття.МВС: по Йовбаку в кожну хату

Posted by Azad Safarov on 13 липня 2015 р.
 

З життя Йовбака:Хороші міліціонери стають копами, погані- йовбакамиОт тюрми и от Йовбака не зарекайсяВід йовбака й...

Posted by Azad Safarov on 13 липня 2015 р.
 

-Мамо, мамо, я боюсь бабая-то не бабай. то йовбак, дурень.

Posted by Azad Safarov on 13 липня 2015 р.
 

Я знаю как все было. Примерный семьянин и скрипач Николай Йовбак шел в магазин купить молочные смеси для детского дома....

Posted by Антон Ходза on 13 липня 2015 р.
 

Как бы еще больше подтянуть российских войск к границе, думал грустно вечером злой незаконно вооруженный правосек, доеда...

Posted by Семен Семенченко on 13 липня 2015 р.
 

Но а теперь повім, же як то всьо було. Іду я собі з охоти, по трасі. Аж туй муй цімбора Блюк із аваковськими мєнтами. Ка...

Posted by Йовбак on 13 липня 2015 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація