Буш: у Білому домі живуть привиди

Одна з двох дочок-близнят президента США Дженна Буш стверджує, що в Білому домі живуть мільйони привидів.

Дженна Буш з нареченим
Архів
Дженна Буш з нареченим.
Одна з двох дочок-близнят президента США Дженна Буш, яка зовсім недавно опублікувала книгу про ВІЛ-інфікованих дівчатах Центральної Америки, стверджує, що в Білому домі живуть мільйони привидів.

"Люди подумають, що я божевільна, – розповіла Дженна. – Але я не жартую: я їх там дійсно чула". У інтерв'ю, яке з'явиться в найближчому номері Texas Monthly, вона розповідає про свої зустрічі з примарами найзнаменитішого і найзахищенішого будинку в світі, пише La Repubblica .

"Одного разу вночі, – розповідає Дженна, – з каміна в моїй кімнаті почулося чийсь спів, хтось співав арію з опери. Коли я розповіла про це своїй сестрі Барбарі, вона в це не повірила, але наступного тижня, коли ми разом знаходилися в моїй спальні, ми почули звуки піаніно: це був мотив 50-х років".

Дженна, якій скоро виповниться 26 років, не перша з мешканців Білого дому, хто говорить про привидів. Гарі Трумен, який відпочивав від президентських праць, граючи на піаніно, був переконаний, що в цих кімнатах бродила тінь Аврама Лінкольна.

І Лінда, дочка Ліндона Джонсона, розповідала, що в кімнаті, де зараз проживає одна з дочок Буша і яка вважається "дитячою", мали місце паранормальні явища. Там же, недалеко від кімнати батьків, спали і син Кеннеді Джон, і Челсі Клінтон.

До останнього часу Дженна Буш залишалася далеко від софітів. І американська преса залишала її в спокої, якщо не рахувати моменту, коли її побачили з пляшкою алкоголю (в той момент вона ще не досягла віку, в якому це дозволено) або коли вона спробувала купити спиртне, показавши фальшивий документ.

Проте, її заручини з Гарі Хагером, студентом бізнес-школи, і найголовніше - вихід в світ її першої книги, названої "Історія Ани", повернули їй публічний імідж. Книга, за яку вона заздалегідь отримала гонорар в 300 тисяч доларів (які підуть на рахунки ЮНІСЕФ), була представлена в одному з готелів Вашингтона, серед запрошених був і Джордж Буш.

Дженна Буш не ухиляється і від особистих питань. Texas Monthly вона повідала про те, що, наприклад, її батько дуже старомодний, і тому, коли в Білий дім приходить її наречений, вони сплять в різних кімнатах. 

А одного разу, напередодні її туристичної поїздки з нареченим, тато-президент запитав у неї: "Адже ви спите в різних наметах?", - пише видання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: