Буш відмовився від роботи в магазині

Колишній президент прийшов в магазин в Далласі, куди його запросили на роботу.

Джордж Буш у даллаському магазині
DallasNews
Екс-президент США Джордж Буш відвідав магазин в Далласі, куди його запросили на роботу, але відмовився зайняти запропоновану вакансію. Як повідомляє CNN, до Буша, який живе недалеко від магазина, звернулися через місцеву газету з пропозицією стояти біля його входу і вітати відвідувачів.

Буш з'явився на порозі магазина із словами "Я шукаю роботу". Як повідомляє ВВС News, йому видали бейдж з єдиною буквою "W" (ця середня буква імені - George W. Bush - відрізняє його від батька, 41-го президента США). Разом зі своєю охороною колишній президент провів там близько години, розмовляючи з відвідувачами. Він також зробив декілька невеликих покупок.

У пропозиції про роботу, що поступила Бушу, йшлося, що він напевно підійде для цієї вакансії, оскільки набув великого досвіду спілкування з людьми, коли зустрічався з світовими лідерами. Екс-президентові обіцяли парковку для автомобіля його охорони і знижки на покупки в магазині. У запрошенні йшлося, що нова робота буде для Буша не такою напруженою, як попередня. Вакансія припускала неповну зайнятість, оскільки господарі магазина враховували, що в екс-президента можуть бути й інші справи, зокрема, написання мемуарів.

Буш з дружиною переїхали в свій новий будинок в Далласі 20 лютого. Проте вони зберегли і ранчо в Кроуфорді. Джордж Буш, 43-й президент США, покинув свою посаду після інавгурації нового президента Барка Обами 20 січня 2009 року.

Читайте також:

Журналісту, якйи кинув черевики в Буша, загрожує 15 років тюрми

Південноафриканський канал повідомив про смерть Буша

Джорджу Бушу запропонували роботу в магазині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: