“Це вульгарно і негарно”: у РФ директорка школи принизила дівчину за "неідеальні" ноги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На її думку, короткій спідниці пасують худіші ноги.

У російському місті Петрозаводськ директорка школи розкритикувала зовнішній вигляд учениці. Їй не сподобались коротка спідниця і "гладкі" ноги.

Про це пише видання "Росбалт".

Інцидент стався 2018 року, але мама ображеної дівчини вирішила опублікувати ролик. На кадрах чутно, як директорка запрошує дівчинку до кабінету і тоді починає її вичитувати. Вона критикує занадто коротку спідницю та вигляд її ніг у ній. Жінка пояснює це тим, що такий одяг пасує лише струнким ногам.

"Я хочу сказати тобі, що такі спідниці носять зазвичай дівчата з дуже хорошими формами. А у тебе така форма, яка викликає іронію якусь. Гладкуваті ноги. Це вульгарно і некрасиво, я тобі ще раз кажу", - стверджує вона.

Також директорка додала, що перевірить, чи та змінила спідницю й пригрозила відвести додому переодягатися, якщо та нічого не виправить у зовнішньому вигляді. Після цього маму дівчинки викликали до школи. Директорка сказала, що не ображала дитину, але коли побачила відео, то перепросила. 

Інші діти й далі скаржаться на директорку. 

"Вона продовжує нешанобливо поводитися як з учнями, так і з педагогами. Багатьом довелося піти з цієї школи через директорку", - розповіла мама авторки відео.

Нагадаємо, у Великій Британії 14-річну Ліббі Тейлор-Форд з Уельсу шість разів поспіль змушували переодягатися у “більш прийнятний” одяг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції