Час для сексу

Хоча жіночі біоритми відрізняються від чоловічих, є час, коли бажання сексу у представників обох статей досягає апогею. Ученим вдалося встановити, коли краще за все займатися сексом.

сексуальні біоритми (Фото: bild.t-online.de)
Сексом краще займатися о 8 годині. Байдуже, вранці чи ввечері (Фото: bild.t-online.de)
Хоча біоритми чоловіків і жінок відрізняються, є час доби, коли вони повністю співпадають. Принаймні у тому, що стосується бажання сексу.

Цей час - 8 година, причому як ранку, так і вечора. Саме тоді чоловіча й жіноча криві сексуальності разом досягають максимуму.

Тоді як жінка між північчю і сьомою годиною ранку ще бачить солодкі сни, крива чоловіка вже круто йде вгору. До сьомої години чоловік майже досягає апогею, оскільки організм у цей момент виробляє велику кількість тестостерону.

Трудоголіки відмовляються від любовних втіх
До цього часу жінка швидко його наздоганяє. Восьма година - найкращий час для контакту, оскільки організм буквально пашить енергією.

Після цього бажання зменшується, досягаючи о 15 годині найнижчої точки. Після цього знову починається підйом. О 19-20 годині чоловік і жінка досягають абсолютного апогею любові за день.

Потім знову починається спад. Рівень гормонів, температура тіла і пульс падають. Опівночі, наприклад, бажання взагалі на нулі.

секс (Фото: bydzdorov.ru)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: