Чавес захищає новий телефон: Vergatario не має відношення до пеніса

Звертаючись до народу Венесуели, Уго Чавес назвав англійських журналістів безграмотними і блиснув своєю грамотністю.

Президент Венесуели Уго Чавес 14 травня виступив із телезверненням до народу, в рамках якого доводив: назва мобільного телефону "для бідних" Vergatario не має відношення до сленгової назви пеніса.

Про це повідомило британське видання Guardian.

Нагадаємо, що раніше газета обнародувала статтю, в якій говорилось: назва Vergatario ображає слух венесуельців, оскільки вони пов’язують його зі сленговим слівцем verga (прут) – евфемізмом, що замінює слово пеніс.

Чавес заявив, що журналісти Guardian помиляються, і назвав їх "безграмотними". Він стверджував, що, на думку вчених з Іспанської королівської академії, слово vergatario – це прийменник, який говорить про високу якість продукту.

Зазначимо, що виробництво мобільних телефонів згаданої марки субсидується державою в рамках соціальних реформ, що проводяться президентом Венесуели. У зв’язку з цим його ціна є чи не найнижчою в світі і складає лише 15 доларів.

Новий "соціалістичний" телефон від Чавеса має фотоапарат, доступ до Інтернету, FM-радіо, а також MP3- і МР4-плеєри. Він збиратиметься в західній Венесуелі з деталей, що імпортуються з Китаю.

Очікується, що цього року буде зібрано близько 600 тисяч екземплярів, а до 2011 року - до 2 мільйонів.

Читайте також:

Чавес почав виробляти "ах...енные" мобілки

Уго Чавес випускає смартфон за 14 доларів

Чавес запропонував Обамі позичити свого міністра

Чавес пропонує перенести в'язницю Гуантанамо до Венесуели

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: