Чавес зіграв у складі жіночої збірної з софтболу: команда обіграла професіоналів

Президент Венесуели Уго Чавес виступив за жіночу олімпійську збірну команду з софтболу цієї країни, яка у суботу отримала перемогу в товариському матчі.

Президент Венесуели Уго Чавес виступив за жіночу олімпійську збірну команду по софтболу (полегшений різновид бейсболу) цієї країни, яка у суботу отримала перемогу в товариському матчі, присвяченому 10-річчю "боліваріанської революції". Десятилітні роковини влади Чавеса святкуватимуть у Венесуелі у понеділок.

Проти олімпійської команди, за яку грала і міністр спорту Вікторія Мата, виступила команда з діюсних і колишніх зірок професійної венесуельської і великих американських ліг. У неї також ввійшли відомі політики і члени уряду.

Змагання було організоване на знак підтримки венесуельськими спортсменами конституційної поправки, що відміняє обмеження на переобрання президента республіки, губернаторів, мерів і депутатів парламенту. Загальнонаціональний референдум по внесенню поправки в основний закон, яка дозволить Чавесу знов виставити свою кандидатуру на президентських виборах в 2012 році, пройде 15 лютого.

Бейсбол є найпопулярнішим видом спорту у Венесуелі.

Свого часу Чавес виступав за збірну команду військової академії і зберіг навики цієї технічно складної гри. Президент успішно зіграв в захисті на першій базі і вивів з гри декількох нападаючих. Правда, як гравець, лівша Чавес не зміг попасти по м'ячу бітою, оскільки професійний "пітчер" - гравець команди, не піддався главі держави.

Читайте також:
Чавес вестиме в газетах Венесуели колонку
Чавес виголошував промову 7 годин
Чотири клуби з США – у 5-ці найдорожчих команд світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: