Чехи стали нацією, яка найбільше п’є

За кількістю випитого спиртного чеські громадяни вийшли на перше місце в Центральній Європі.

За кількістю випитого спиртного чеські громадяни вийшли на перше місце в Центральній Європі. На кожного середньостатистичного жителя республіки, включаючи немовлят, щорік приходиться 170 літрів випитого пива, 19 літрів вина і більше 8 літрів міцних алкогольних напоїв.

Медики б'ють тривогу через те, що 350 тисяч громадян республіки - алкогольно залежні. Алкоголь є причиною смерті 5 тис. осіб щорік, а в 8 тис провокує виникнення серйозних захворювань. Для країни, населення якої складає менше 10,5 млн громадян, це дуже високі показники, підкреслюють наркологи.

При цьому в Чехії відмічене неухильне зростання кількості випитого спиртного. Найпоширенішим алкогольним напоєм в республіці є пиво. Воно найбільш цінується чоловіками, в той час, як жінки, згідно зі статистикою, віддають перевагу вину.

Експерти вважають, що однією з основних причин популярності пива серед чеського населення є його відносно низька, в порівнянні із західноєвропейськими країнами, ціна в роздрібній мережі і установах громадського харчування. Деякі фахівці виступають за необхідності збільшення роздрібних цін хмільного напою як можливий засіб запобігання алкоголізму.

Слід зазначити, що прибічниками такого кроку є, перш за все, представниці прекрасної статі.

Читайте  також:
Українці перші серед європейців за рівнем споживання спиртного
У Британії вперше осудили чоловіка, який напоїв свого собаку
Спиртне продаватиметься цілодобово

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: