Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чекав на наречену, а прийшов друг. У США зняли на відео весільній жарт

Пранк влаштували для того, щоб на фотосесії наречених були справжні емоції.

У Мережі з’явилося відео з американського весілля, на якому друг пожартував над нареченим. Він одягнув сукню і вийшов до чоловіка замість його коханої.

Про це пише Metro.

На відео видно, як 32-річний Девід Хофманн чекає, аби вперше побачити свою наречену Бріанну у весільній сукні. Однак чоловік ще не знає, що його друг Тіммі задумав пожартувати над ним.

Поки Девід чекає на кохану, товариш одягає сукню і підходить до нього позаду. На момент зустрічі чекає фотограф, яка готова зробити фотографії першої реакції Девіда.

Коли він бачить свого друга, одразу починає сміятися. Не витримує і Тіммі. Фотограф робить декілька фотографій "молодятам", однак на жодній вони не можуть залишитися серйозними.

чоловік весілля жарт США
Metro

Після пранку наречений все ж зустрівся із Бріанною.

"В той момент я дуже турбувався. Я намагався заспокоїти свої нерви. Хотів вперше побачив свою наречену. Я очікував побачити Бріанну, однак обернувся і побачив Тіммі у весільній сукні. Він був блідим і волохатим. Ми звісно дуже любимо один одного, але по-дружньому", - поділився враженнями Девід.

весілля подружжя пара США
Metro

Жінка каже, ідея Тіммі з пранком спочатку їй не подобалась, але згодом вона погодилася.

"Коли я дивлюся на фотографії, я відчуваю щастя. Я рада, що ми це зробили. Це було весело", - поділилась Бріанна.

Нагадаємо, у китайському місті Нанкін жінка вирішила пожартувати з хлопця і навмисно стрибнула на колію, якою рухався поїзд. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції