Чемпіонат з чоловічого стриптизу

Кращим стриптизером України став колишній шкільний учитель.

У Дніпропетровську на днях пройшов чемпіонат з чоловічого стриптизу. Перемога разом з 500 доларами США, подарунковим набором косметики, дипломом і званням найкращого стриптизера країни дісталися колишньому шкільному вчителю Страйку, повідомляє газета "Сегодня".

Переможець конкурсу стриптизер із Дніпропетровська Страйк
УНІАН
Переможець конкурсу стриптизер із Дніпропетровська Страйк
Танці з роздяганням продемонстрували конкурсанти з шести регіонів країни. Одесу представляв стриптизер Чорний діамант, Запорізьку область - Даллас, Харків - Найтмен, столицю України - стриптизер Містер-Твістер, Дніпропетровський і Донецький регіони - Страйк і темношкірий Оскар.

Стриптизер із Запоріжжя, Даллас, найголовнішим своїм прихильником і цінителем назвав маму.

А Оскар зізнався, що до створення еротичного танцю в шароварах і вишиваці його спонукала любов до українки.

Зліва направо: конкурсант з Одеси - ”Чорний діамант”, конкурсант із Запоріжжя - ”Далас”, конкурсант з Києва - "Містер Твістер", конкурсант з Харкова - "Найтмен", конкурсант з Дніпропетровська - "Страйк" та конкурсант з Донець
УНІАН
Зліва направо: ”Чорний діамант”, ”Далас”, "Містер Твістер", "Найтмен", "Страйк" та "Оскар" на Чемпіонаті з чоловічого стриптизу в Дніпропетровську, 10 листопада 2007р.
Переможець чемпіонату, дніпропетровський стриптизер Страйк уже чотири роки вважає стриптиз "своїм істинним опкликанням". Раніше він працював учителем фізкультури. Страйк тепер представлятиме Україну на міжнародних чемпіонатах з чоловічого стриптизу.

Нагадаємо, що в липні цього року в Євпаторії пройшов II відкритий чемпіонат України з жіночого стриптизу. Переможницею стала представниця Казахстану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: