Чемпіону світу з РФ під час весілля надіслали відео з секс-походеньками його нареченої-ескортниці

Чемпіону світу з РФ під час весілля надіслали відео з секс-походеньками його нареченої-ескортниці

Весілля зупинили, а наречену виставили за двері.

Дворазовий чемпіон світу і переможець Європейських ігор, російський борець вільного стилю Заурбек Сідаков зупинив власне весілля і вигнав із нього наречену, яка виявилась колишньою ескортницею. 

Про інцидент повідомляють російські видання і діляться подробицями того, що сталось. 

Як повідомляє видання woman.ru, 24-річний спортсмен через перенесені Олімпійські ігри в Токіо вирішив відіграти весілля на рідному Владикавказі. Але у розпал гуляння йому і деяким іншим гостям на телефони прийшли інтимні відеоролики за участю обраниці спортсмена від її колишнього залицяльника. Видання «MK» наголошує, що чоловік ще й додав, що дівчина раніше працювала в ескорті.

ескортниця

Щойно стали очевидні такі подробиці, свято зупинили, наречений схопив дівчину за волосся і з ганьбою виставив з ресторану, а потім сів навпочіпки і заплакав. Після цих подій родина відправила спортсмена подалі від міста, а наречена була змушена видалити всі акаунти в соціальних мережах. Проте в Мережі почали ширити деякі оприлюднені ролики.

Нагадаємо, нещодавно повідомляли про бельгійця, який випадково натрапив на свою весільну обручку, яку загубив 60 років тому. Еміль та Франсін - щасливе подружжя, цього Різдва відзначатимуть діамантове весілля. Побрались вони у 1960 році, за кілька днів після весілля чоловік загубив обручку. Як виявилось, увесь цей час вона пролежала у нього на городі - знайшов її випадково, коли порався на грядках. Чоловік зізнається: неймовірно зрадів, бо вже давно не сподівався побачити свою весільну обручку. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів