Черепахи заблокували роботу аеропорту Нью-Йорка

Міжнародний аеропорт призупинив свою роботу на півгодини через навалу черепах, в яких розпочався шлюбний період.

Міжнародний аеропорт імені Джона Кеннеді у Нью-Йорку 8 липня був змушений призупинити свою роботу через несподіване нашестя черепах.

Першими про появу тварин на злітно-посадочній смузі повідомив екіпаж літака авіакомпанії American Eagle. Пілоти помітили трьох морських черепах неподалік від ангара, а через деякий час аналогічні повідомлення стали поступати і від інших екіпажів.

В цілому стало відомо про 78 рептилій, більшість з яких вже встигли виповзти на злітно-посадочну смугу.

У зв'язку з інцидентом керівництво аеропорту вирішило заборонити зліт і посадку літаків, поки всі черепах не буде прибрано з посадочної території.

Очищення смуги від тварин зайняло у службовців аеропорту більш ніж півгодини, в результаті затримка деяких рейсів становила майже півтори години.

Як з'ясувалося, йшлося про бугорчатих черепах (Diamondback terrapins), які мешкають в затоці Jamaica Bay, до якої примикає аеропорт.

Інциденти за участю цих рептилій трапляються в нью-йоркському аеропорту досить часто - в шлюбний період (кінець червня - початок липня) черепахи вибираються на територію аеропорту, де іноді потрапляють під колеса літаків.

Читайте також:

Під час виступу Обами американський кобель знюхався з російською собакою

Через кризу у літаках з’являться стоячі місця

Австралійському киту Мігалу надали статус недоторканності

Під час посадки літака у жінки лопнули силіконові груди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: