Через 200 років у світі не залишиться білявок

На п'яти білявкам природнім уже давно наступають білявки фарбовані. Їхня характерна ознака - темне коріння волосся і темне минуле.

Саме про дівочу вроду. Білявки - за крок до Червоної книги. Учені самі нажахані результатами свого дослідження. Через 200 років натуральні блондинки зникнуть із лиця землі. Уже за останні півстоліття їх поменшало на дві третини. Але тепер про хороше: завтра у світловолосих свято - Міжнародний день блондинок.

Конвалія лісова, ведмідь білий, блондинка натуральна - цей жартівливий варіант червоної книги у майбутньому може стати реальністю. На п'яти білявкам природнім уже давно наступають білявки фарбовані. Їхня характерна ознака - темне коріння волосся і темне минуле.

Заслужена артистка України, співачка Катя Бужинська нещодавно змінила репертуар, підстриглася і знову стала білявкою. Перед тим у Каті Бужинської був "темний експеримент". Співачки вистачило не надовго.

Світловолосою вона народилася. Стати ще білішою допомагають перукарі. Катя переконана, блондинки - це сексуальні кішечки. Чоловіків вони беруть своєю ніжністю. "Коли на блондинці мінімум гриму, вона виглядає як дитина, вона дуже м'яка, вся ось така ось пастельна", - ділиться своїми секретами співачка.

Кандидат медичних наук Лілія Романюк спростовує поширені чоловіками міфи про інтелект білявок. "IQ визначають якісь інші моменти, але аж ніяк не колір волосся", - наголошує вона.

Читайте також:

Пенсіонерці, що обзивала суддів "зваричами", загрожує арешт

У Маріуполі посеред дороги розсипалася тонна тюльки

73-річну пенсіонерку видали заміж, щоб відібрати її хату

В Лос-Анджелесі королевою випускного став хлопець-гей

ВідеоЧерез 200 років у світі не залишиться білявок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: