Через аномальну спеку в Москві "сказилися" кондуктори-автомати

Вранці 1 червня на всіх маршрутах наземного транспорту Москви відбувся збій "електронних кондукторів" - автоматизованої системи контролю проїзду.

При спробі посадки в автобус, тролейбус або трамвай єдині проїзні квитки виявлялися заблокованими.

Та ж неприємність чекала пасажирів і в столичному метро - не спрацювали проїзні тих пасажирів, хто використовував їх перед цим у наземному транспорті.

Як виявилось, збої в роботі центрального московського сервера системи АСКП (автоматизована система контролю проїзду) на міському транспорті були викликані спекотною погодою і вранішньою грозою.

"Перед ранковим виходом на лінії турнікети, встановлені при вході в автобуси, що зчитують інформацію з проїзних документів, отримали неповну інформацію про допустимі до пропуску проїзні квитки", - повідомляє Транспортний сервер Москви з посиланням на прес-службу "Мосгортранса"

До 7:00 порушення роботи сервера було усунене, а валідатори - пристрої, що зчитують інформацію з проїзного квитка, - перепрограмувалися в парках до полудня.

"Мосгортранс" приніс пасажирам вибачення і пообіцяв, що обмін проїзних документів проводитиметься з 9 годин 1 червня по 8 червня у всіх пунктах з продажу квитків. У ті ж терміни, але з 11 годин 1 червня, квитки можна буде обміняти в касах Московського метрополітену.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: