Через аварію на "Фукусімі" японським держслужбовцям змінили стиль одягу

Через аварію на "Фукусімі" японські держслужбовці ходять на роботу в джинсах і футболках.

Джинси, футболки та сорочки навипуск - у такому полегшеному вигляді можна з сьогоднішнього дня з'являтись на роботу японським державним службовцям.

Це рішення прийнято, щоб у спеку знизити споживання електроенергії, відключивши або поставивши на мінімальні оберти кондиціонери в офісах. Ще в травні про це заздалегідь оголосило міністерство екології країни.

Через аварію на АЕС "Фукусіма-1" і відключення з міркувань безпеки ряду інших атомних станцій в Японії в найближчі місяці очікуються великі проблеми з електроенергією.

Зараз в країні активно намагаються розконсервувати раніше зупинені ТЕС, будуються нові газогенераторні об'єкти. Однак енергії може все ж не вистачити влітку, коли в Японії непросто прожити без кондиціонера.

У країні з травня держслужбовців вже закликали приходити на роботу без краваток і навіть піджаків. У такому вигляді ходять і багато депутатів парламенту. Кондиціонери в офісах заборонено ставити на позначку нижче 28 градусів.

Міністерство екології закликає приватний бізнес також взяти участь у цій кампанії. Зокрема, уряд офіційно попросив підприємства і окремих жителів країни знизити влітку енергоспоживання на 15 відсотків.

З цією метою вже публікуються докладні інструкції. Громадян Японії, наприклад, закликають у квартирах, замість кондиціонерів використовувати більш економічні вентилятори, а холодильники переводити на максимально економний режим.

Як відомо, аварія на АЕС "Фукусіма-1" сталася внаслідок потужного землетрусу і цунамі в березні цього року. Вона була визнана найгіршою в світовій історії після Чорнобильської катастрофи.

Читайте також:

Експорт автомобілів з Японії скоротився в три рази

На Японію обрушився потужний тайфун, десятки поранених

Японці виявили високий рівень радіації на дні Тихого океану

Японія створить карту радіаційного забруднення ґрунту


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: