Через комп'ютерний збій більше 22 тисяч людей помилково отримали green card США

Через комп'ютерний збій більше 22 тисяч людей помилково отримали green card США

Через проблеми у програмному забезпеченні 90% переможців лотереї були обрані з числа тих, хто направив заявки в перші два дні реєстрації.

Збій комп'ютерної системи став причиною того, що більше 22 тисяч людей помилково отримали повідомлення про перемогу в лотереї на отримання американських імміграційних віз green card.

Про це повідомив журналістам офіційний представник адміністрації США.

Він зазначив, що через проблеми у програмному забезпеченні 90% переможців були обрані з числа тих, хто направив заявки в перші два дні реєстрації.

На частку тих, хто подавав заяву в надії отримати одну з 50 тисяч імміграційних віз у наступні 28 днів, довелося лише 10% "щасливих квитків". Тепер ці результати визнані недійсними, оскільки вони суперечать принципу "чесного довільного відбору".

Лотерея буде проведена заново, але у ній братимуть участь тільки ті, хто направив відповідні документи до 3 листопада минулого року - це майже 20 мільйонів чоловік. Підсумки планується підвести в середині липня.

Фахівці вже усунули збій комп'ютерної системи.

Щорічна лотерея по розіграшу green card, що дають право на постійне проживання і роботу в США, а після п'яти років відкривають можливість для отримання американського громадянства, проводиться відповідно до закону, який був прийнятий в 1990 році. Кожна з країн, які мають право на участь у лотереї, може отримати не більше 7% розіграних віз.

Читайте також:

Американець помилково відсидів 30 років у в'язниці

Мін'юст РФ переплутав політичних піратів з морськими розбійниками

Помилка на Google призвела до вторгнення військ Нікарагуа в Коста-Ріку

Шахраї організували фальшиву розсилку про виграш Green Card

Повʼязані теми:

Наступна публікація