Через запах каналізації евакуйовані співробітники штаб-квартири ООН

Дата публікації
Перегляди
1253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через запах каналізації евакуйовані співробітники штаб-квартири ООН

Рада безпеки ООН

Через неполадки в каналізаційній системі з комплексу штаб-квартири ООН в Нью-Йорку евакуйовано співробітників та перервано всі засідання.

З комплексу штаб-квартири ООН у східній частині Нью-Йоркського району Манхеттен евакуювали співробітників. Всі засідання, в тому числі Ради Безпеки та Генеральної Асамблеї ООН були перервані.

Спочатку передбачалося, що причиною евакуації дипломатів став витік газу. Останнім часом в комплексі ООН на Іст-рівер ведеться капітальний ремонт. Зали СБ і ГА ООН, звідки була проведена евакуація людей, знаходяться в безпосередній близькості від тих приміщень, де вже проводяться ремонтні роботи.

Потім представник генсека ООН Фархан Хак повідомив, що справжньою причиною стали неполадки в каналізації.

За словами Хака, були викликані представники відповідних служб Нью-Йорка, в тому числі фахівці з отруйних матеріалів. "Було встановлено, що підозрілий запах виходив з частково порушеної каналізаційної системи штаб-квартири", - сказав він. "За словами експертів, порушення в роботі системи каналізації були викликані підйомом води в річці Іст-Рівер, що безпосередньо прилягає до ООНівського комплексу", - додав представник генсека ООН.

Евакуація дипломатів і співробітників тривала близько двох годин. Зараз всім дозволено повернутися на свої місця. При цьому, за словами Хака, Генасамблея і Радбез ООН продовжать свою роботу в інших приміщеннях і повернуться у свої зали тільки в середу.

В даний час делегати Генасамблеї ООН проводять засідання в тимчасовій будівлі, розташованій на північній галявині комплексу.

Читайте також:

Рада безпеки ООН розглянула два пакета заяв по Північній Кореї

ООН відмінила санкції проти Іраку, що були введені за часів Хусейна

ООН пообіцяла підтримувати Чорнобиль "з усіх сил"

Епідеміолог звинуватив миротворців ООН у поширенні холери на Гаїті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1253
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація