Чеська лікарня преміює медсестер збільшенням грудей

Приватна лікарня, в якій був відчутний недобір медсестер, вирішила приваблювати працівників косметичними операціями.

Керівництво чеської лікарні, що відчуває брак персоналу, прийняло рішення преміювати співробітниць безкоштовними операціями зі збільшення грудей, підтяжці живота і видаленню жиру.

Медсестри, лікарі та інші співробітниці приватної клініки в Празі, що уклали трирічний контракт із закладом, отримають можливість безкоштовно пройти одну зі вказаних пластичних операцій.

Як повідомив працівник лікарні Йржі Швайцер, ініціатива керівництва виявилась ефективною. Він додав, що в даний час штат медичного закладу заповнений, а десяткам претенденток довелося відмовити.

31-річна медсестра Петра Каліводова, яка пропрацювала в клініці чотири роки, перенесла ліпосакцію та операцію з установки імплантатів грудей – найбільш популярну серед медсестер процедуру.

Операція зі збільшення грудей коштує в лікарні близько трьох тисяч євро, що майже втричі перевищує місячний заробіток медсестри. Вартість виконаної в клініці ліпосакції складає майже дві тисячі євро.

За офіційною статистикою, в медичних закладах Чехії не вистачає близько шести тисяч медсестер. Кількість середнього медичного персоналу в чеських лікарнях складає 90 000 співробітників.

Читайте також:

Бюстгальтер врятував американку від смерті

Збільшувати груди будуть без силікону

Десять кращих голлівудських бюстів

Силіконові груди врятували жінку в ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: