Чесний таксист повернув пасажиру мішок золота ціною в третину мільйона дол.

Дата публікації
Перегляди
3499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чесний таксист повернув пасажиру мішок золота ціною в третину мільйона дол.

Міліція таксиста знайти не могла / Фото: Вкурсе

Як вдячність, отримав премію у 6 тисяч доларів.

Водій бангкокського таксі Сакс Кетсікео повернув власнику забутий в його машині мішок із золотими прикрасами на суму понад 350 000 доларів.

У четвер 60-річний Акхекарат Канокваннакон, власник магазину ювелірних виробів з північно-східної провінції Таїланду Убон Ратчатхани, звернувся в міську поліцію з заявою про те, що забув у таксі мішок ювелірних виробів вартістю понад 350 000 доларів.

Проте він не міг згадати нічого, крім кольору таксі, в якому забув партію золота. Камера спостереження на ринку Рангзіт, де він сів у таксі, зафіксувала цей момент під таким кутом, що побачити номери машини було неможливо.

Поліції також не вдалося за допомогою інших відеокамер визначити реєстраційний номер таксі, в якому їхав власник золота.

Проте пізніше водій таксі сам зв'язався з поліцією і попросив організувати зустріч з власником мішка.

"Коли пасажир вийшов з мого таксі, я від'їхав на кілька метрів, і, обернувшись, побачив, що на задньому сидінні залишилася схожа на мішок велика сумка з ременем для носіння на плечі. Я зупинився, пошукав пасажира, але його вже ніде не було. Я відкрив сумку і побачив величезну кількість золота", - розповів таксист, який повернув весь "скарб".

В якості премії за чесність власник ювелірного магазина вручив водію таксі два золоті ланцюжки загальною вартістю шість тисяч доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація