Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чи справді розмір пеніса має значення: оприлюднено нове "полуничне" дослідження

Чоловіки гадають, що середній розмір становить 14,1 см, водночас жінки зупинилися на позначці 13,8 см.

Нове дослідження відповіло на одвічне запитання: чи має значення розмір пеніса? Результати опитування свідчать про те, що це залежить від місця проживання.

Інтернет-сайт сексуального здоров'я DrEd запитав у жінок і чоловіків їхню думку про те, якого розміру є середній пеніс і яким він мав би бути в ідеалі.

Чоловіки гадають, що середній розмір становить 14,1 см, водночас жінки зупинилися на позначці 13,8 см.

Ідеальна довжина для чоловіків - 16,6 см, жінки ж були б задоволені пенісом довжиною в 15,8 см.

Дослідження також показало, що поляки, австрійці та італійці мали найвищі очікування, в той час як португальці, французи і англійці були найскромнішими в своїх оцінках.

графік
dred.com

Так, поляки вважають, що середня довжина пеніса становить 15,7 см, а ідеальна - 17,3. Британці "оцінили" середній розмір в 12,4 см, а ідеальний - в 14, 2 см.

Коментуючи висновки дослідження, представник від DrEd зауважив, що коли йдеться про сприйняття середнього розміру, чоловіки і жінки мають дуже схожі думки.

"Жінки оцінили середню довжину пеніса в 13,8 см, і для чоловіків, це було всього лише на 0,3 см більше", - помітив він.

Водночас представник сайта також помітив, що при розгляді поняття ідеальної довжини стає зрозуміло, що очікування не завжди збігаються з реальністю.

"Сприйняття у жінок ідеальної довжини пеніса на 2 см більше, ніж середня довжина", - прокоментував він результати дослідження. 

Опитування людей в дев'яти європейських країнах і США  виявило різницю в сприйнятті середнього і оптимального розміру пеніса в усьому світі.

Раніше вчені з Чепменського університету (США) визначили, яка ж статура чоловіків приваблює жінок найбільше. Зокрема, дослідження очікувано показало, що більш високі, більш м'язисті чоловіки мають більше шансів привернути увагу жінок, ніж маленькі й худі хлопці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції