Чиновники намагалися купити Lexus для гасіння пожеж

Згідно з конкурсною документацією, машина повинна була відповідати багаточисельним і навіть витонченим вимогам замовника.

Московська міжрегіональна транспортна прокуратура (ММТП) присікла спробу чиновників придбати дорогу іномарку Luxury для гасіння пожеж. Оновлення автопарку передбачалося провести за рахунок держбюджету.

Про це 27 серпня повідомили в прокуратурі.

Як уточнили у відомстві, під час перевірки дотримання бюджетного законодавства в Центральній базі Авіалісоохорони було встановлено, що "на початку серпня 2009 року начальником цієї установи прийнято рішення про розміщення замовлення шляхом проведення відкритого аукціону на постачання в 2009 році автомобіля марки Lexus LS 600h Luxury вартістю майже 6 млн рублів".

Згідно з конкурсною документацією, машина повинна була відповідати багаточисельним і навіть витонченим вимогам замовника. Наприклад, в ній повинен був бути 9-дюймовий LCD-монитор для задніх пасажирів з пультом управління, сидіння з функцією масажу і тому подібне.

На базі вказаного автомобіля адміністрація установи передбачала створити пересувний мобільний лісопожежний командний пункт, оснастивши його безпілотними літальними апаратами, системою глобального позиціювання, комп'ютерним устаткуванням.

"Перевірка показала, що установа вже має в своєму розпорядженні 20 автомобілів, два з яких є автомобілями представницького класу (Nissan Teana, BMW). Крім того, експлуатація безпілотного літального апарату не вимагає в роботі наявності легкового автомобіля", - додали в прокуратурі.

Нагадаємо, тимчасова слідча комісія парламенту щодо НСК “Олімпійський” встановила факти організаційних та фінансових зловживань під час реконструкції спортивного комплексу.

Серед "успішного" освоєння коштів - підготовка робочого проекту Туалет №1 вартістю 262200 євро, підготовка робочого проекту Артезіанська свердловина понад 393 тисячі євро.

Читайте також:

На "Олімпійському" зібрались будувати туалет за 262 тис. євро

Звітуючи про охорону здоров'я, Кільчицька "загубила" 76 млн

СБУ заявляє, що корупція добралася і до її лав

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: