Чоловік англійської королеви встановив подружній рекорд

Принц Філіп, чоловік королеви Єлизавети ІІ, встановив рекорд: він знаходиться у шлюбі з британським монархом довше всіх.

Відтоді, як Єлизавета ІІ стала королевою, минуло понад 57 років та 70 днів. А це значить, що принц Філіп обійшов за цим показником королеву Шарлоту, жінку короля Георга ІІІ, що правив в XVIII столітті.

В 2007 році королівське подружжя відзначило 60-річчя від дня весілля.

Принц Філіп, якому зараз 87 років, відомий своєю нелюбов’ю до галасу. Ці вихідні він проводить з королевою у Віндзорському замку і не планує жодних офіційних святкувань.

Дружина британського короля автоматично офіційно стає "королевою – дружиною короля". Для чоловіка правлячої королеви офіційної ролі немає.

У британській історії з цього правила було лише одне виключення: через 17 років одруження королева Вікторія вирішила зробити свого чоловіка Альберта "принцем - чоловіком королеви" та повноправно обговорювати з ним державні справи.

Єлизавета II занадто традиційно підходить до питання монархії, аби наслідувати приклад королеви Вікторії. Через 10 років після одруження Єлизавета присвоїла Філіпу, котрий народився на острові Корфу, титул принца.

Не дивлячись на десятиліття, що виконується роль чоловіка королеви, Філіп не зменшує темпу. 2008 року він приймав участь в 350 заходах, він є піклувальником чи президентом близько 800 організацій.

Читайте також:

Головними героїнями саміту G20 стали британська королева та Мішель Обама

Королева Британії отримала подарунок на 8 березня

В центрі Лондона відкрили пам'ятник покійній королеві Єлизаветі

Із заповіту Єлизавети II знімуть гриф таємності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: