Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею: його супутниця здивувала, що було далі

Автор
Віра ХмельницькаВіра Хмельницька
Дата публікації
Перегляди
132к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік з нею: його супутниця здивувала, що було далі

Чоловік на першому побаченні замовив купу їжі та втік

Жінка прийшла на побачення наосліп.

Жінка залишилася з приголомшливим рахунком за вечерю після побачення наосліп.

Про це пише mirror.co.uk.

Вона була спантеличена, коли її хлопець замовив додаткову їжу і заявив, що має віднести її своїм сусідам по кімнаті. Він покинув її посеред зустрічі і так і не повернувся.

Жінка зрозуміла, що їй доведеться оплачувати чималий рахунок, гроші на який вона не мала.

"Чувак наперед замовив їжу для своїх "сусідів по кімнаті". Він пішов і сказав, що скоро повернеться, бо йому треба було віддати їм їжу. Він так і не повернувся. Я трохи психанула, а це було вже 30 хвилин. Офіціантка повернулася і запитала, чи все гаразд. Я сказала: "Ну, я не зовсім впевнена, тому що я була на побаченні наосліп, і він сказав, що понесе їжу своїм сусідам по кімнаті і скоро повернеться, але я маю відчуття, що він не повернеться, тому що більше не відповідає на мої повідомлення. Офіціантка сказала: "О, ні". Я сказала: "Так". Вона сказала: "Ні, все дуже погано. Він ще не заплатив за їжу". Тож я почала хвилюватися, бо це дуже гарний ресторан. Типу, найкращий", - розповіла вона.

На щастя, офіціантка врятувала жінку, яка поговорила зі своїм менеджером про ситуацію і розібралася в ній, а також дала їй безкоштовну пляшку вина, щоб вона могла розслабитися.

Вона додала: "Офіціантка сказала: "Одну хвилинку, я поговорю зі своїм менеджером". Вона повернулася трохи згодом із пляшкою вина. На неї мені хотілося плакати. Вона сказала, що ніхто не заслуговує на таке відношення. Я була так вдячна їй. Я залишила їй гарні чайові. Ніколи не бачила цього хлопця. Сподіваюся, карма наздогнала його".

Нагадаємо, 43-річна жінка з інвалідністю найняла татуйованого красунчика, щоб вперше зайнятися сексом. Вона відверто розповіла про свій досвід.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
132к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація