Чоловік потай годував дружину стероїдами, щоб вона розтовстіла і сиділа вдома

Британець протягом року потай підмішував дружині у іжу стероїди, щоб вона стала товстою і не виходила з дому.

У Британії перед судом постав житель міста Лістер, який потайки підсипав своїй дружині у їжу стероїди, щоб вона розповніла і сиділа вдома з дітьми.

У результаті кулінарних експериментів свого чоловіка Джаспріт Сінгх Джилл стрімко набирала вагу, у неї псувалася шкіра на обличчі, випадало волосся, а на підборідді, під носом і на спині з'явилася абсолютно не характерна для жінок рослинність.

Її чоловік Дельвар Сінгх строго-настрого заборонив їй звертатися до лікаря і раптово став самостійно готувати їжу для благовірної.

Вона не раз скаржилася, що їжа має специфічний гіркий присмак, але кожен раз Дельвар змушував жінку доїдати до кінця, аргументуючи це тим, що страву він приготував власними руками спеціально для неї.

Розвіяти сумніви з приводу кулінарних здібностей чоловіки допомогла його дочка - вона повідомила матері, що чула, як батько щось розтирає товкачем у невеличкій ступі.

Джаспріт відкрила замкнений буфет і, виявивши там анаболічні стероїди Anapolon і Dianabol, викликала поліцію.

У ході розслідування з'ясувалося, що глава сім'ї, який працював менеджером на фабриці з виробництва продуктів харчування, підсипав у їжу дружині саме ці стероїди.

З листопада 2010 року до січня 2011-го британець індійського походження годував дружину цими препаратами мінімум чотири рази або навіть п'ять на день.

У результаті судового розгляду Дельвар Сінгх уникнув негайного арешту, проте був засуджений до року позбавлення волі з відстрочкою виконання покарання на два роки.

Також суд заборонив чоловікові будь-які контакти з дружиною за винятком переговорів через адвоката або представників соціальних служб.

На довершення чоловік повинен буде прослухати курс лекцій про неприпустимість домашнього насильства.

Читайте також:

На УЗД пухлини лікарі розгледіли страхітливе обличчя людини

У ранковому шоу чоловічі геніталії показали на весь екран (фото)

Ресторани для збоченців: канібалізм, морг та психлікарня

Вчені встановили як можна продовжити життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: