Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чоловік вживаний": німкеня виставила на продаж свого співмешканця за 18 євро

Пара жила у шлюбі 8 років.

Жителька німецького Гамбурга вирішила продати свого чоловіка і виставила лот на сайті eBay. Ціна становила 18 євро.

Про це пише Mirror.

Жінці, яка виставила лот під псевдонімом Dorte L, 40 років. На ризиковий крок вона зважилася після того, як зрозуміла: її стосунки із чоловіком вже давно згасли.Тоді вони взяла фото співмешканця, створила лот на сайті eBay та підписала його “Чоловік вживаний”. Купити його можна було всього за 18 євро (567 грн).

Зацікавлених вона просила писати листи на електронну пошту. Тим, хто хотів випробувати чоловіка “на міцність”, вона обіцяла здати його в прокат на Різдво. Жінка розповіла, що отримала безліч емоційних відгуків, але жодної конкретної пропозиції. не було.

"Реклама була дуже добре прийнята. Я отримала багато позитивних відгуків, мені прислали багато смайликів", - сказала вона.

Пізніше Dorte L пояснила, що насправді не хотіла продавати свого чоловіка і розмістила лот заради розваги. Про те, що він продається, сам чоловік дізнався з місцевої газети.

Нагадаємо, у Мережі показали відео, на якому чоловік нахилися, щоб поцілувати дівчину, але після цього з її обличчя зникла усмішка і вона з відразою відсахнулася подалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції