Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спортзал чи робота: опитування показало, які відмовки використовують чоловіки-зрадники

В анонімному опитуванні взяли участь дві тисячі чоловіків.

Британський сайт знайомств Illicit Encounters провів анонімне опитування серед своїх користувачів, щоб визначити, які відмовки найчастіше використовують чоловіки, коли зраджують своїм жінкам.

В опитуванні взяли участь дві тисячі чоловіків, повідомляє Independent.

У результаті виявилося, що найчастіше (27%) зрадливі чоловіки стверджують, що затримуються на роботі або у них "ділова зустріч", поки тим часом зустрічаються з іншими жінками.

На другому місці відмовок (13%) - посиденьки з друзями в пабі.

Третє місце посіла брехня про відвідування тренажерного залу - всього 5%.

І наостанок зрадники кажуть своїм жінкам, що йдуть до продуктового магазину робити покупки. Всього лише 4%.

17% обрали варіант "інше", додавши, що не полюбляють кліше і обирають різноманітні причини.

Найбільш зручною відмовкою стала гра у гольф. На думку чоловіків, це дає змогу не лише не брати слухавку, а й дозволяє більше часу провести зі своєю коханкою.

Тому, жінки, будьте уважнішими, коли помічаєте, що ваша половинка частіше відвідує тренажерний зал, проте фізичних результатів ви не помічаєте.

Нагадаємо, нещодавно дослідження рекламного агентства Havas Worldwide спільно з дослідницької компанією Market Probe International опублікувало опитування, в якому чоловіки та жінки вирішували, що краще - вечеря або секс. В опитуванні взяли участь близько 12 тисяч людей обох статей з різних країн світу, які відповідали на запитання про те, що краще - смачна їжа або секс, пише Men's Health. У результаті з'ясувалося, що смачна вечеря приносить не менше задоволення, ніж хороший секс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції