Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловіки розповіли, у скільки їм обійшовся жіночий день і чим вони радували коханих та рідних

Цього року продаж квітів значно зріс, порівнюючи з 2017.

Чоловіки витратили на подарунки коханим і рідним жінкам, матерям, донькам, бабусям та подругам на 8 Березня в середньому понад тисячу гривень, однак показники всюди відрізняються.

Про це йдеться в ефірі "Сніданку з 1+1".

Так, дехто чоловіків називає суми у три-п'ять тисяч гривень. Інші ж зупиняються у районі однієї тисячі гривень, при цьому додаючи, що ще ходитимуть по магазинах. 

Серед найпопулярніших подарунків: кільця, ланцюжки, хайлайтери, помади, маски для обличчя. Продавці ювелірних магазинів зазначають, що продажі у ці дні збільшуються на 60%, а чоловіки менше тисячі гривень у таких крамницях не лишають.

Незмінним атрибутом жіночого свята лишаються квіти. Цього року у квіткових магазинах та серед приватних продавців спостерігається справжній ажіотаж. 

"Сьогодні, вчора це було щось просто неймовірне. Удвічі більше, ніж минулого року", - кажуть продавці квітів.

Однак цього року українці можуть востаннє мати вихідний 8 Березня, а назвати дату можуть Днем боротьби за права жінок. Величезна кількість людей не згодні з такою ініціативою і бажають надалі святкувати 8 Березня, отримувати подарунки тощо. Маркетологи запевняють, що такі свята йдуть на користь економіці країни.

"Це все рухає економіку. Тому що продажі в цей момент ростуть, природно, квітів і подарунків. І це те прекрасне свято, коли купують те, що людина хоче, а не те, що людині треба .. людині треба подарувати якусь забаганку", - каже один з експертів.

В Європі, наприклад, 8 Березня не є вихідним днем, його не святкують з такою помпезністю, як у країнах колишнього СРСР. Навіть у Німеччині, де народилася і працювала борець за жіночі права Клара Цеткін, день майже не відзначається, однак канцлер Ангела Меркель привітала жінок і закликала їх до боротьби.

"У нас іще багато роботи. І не лише тут у Німеччині. Ми маємо подбати про інші країни, де жінки не мають бажаної рівності. Тому це день, коли ми наголошуємо – боротьба за рівні права жінок триває", - написала вона.

Нагадаємо, чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї відбувся на Буковелі. До старту допускали і сімейні пари, і закоханих, і просто випадкових людей, які ладні були разом здолати дистанцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції