Чоловіки та жінки грішать по-різному

За результатами дослідження Католицької церкви, основний гріх чоловіків - обжерливість і хтивість, а жінок - гординя.

Аналітики Ватикану продовжують свої вивчення гріховності людини. Сексуальна дискримінація в пеклі цілком можлива, адже чоловіки та жінки грішать по-різному.

Дослідження прелатів Римсько-католицької церкви показало, що найбільш поширений серед жінок гріх - гординя, тоді як у чоловіків обжерливість і хтивість набрали майже рівну кількість балів.

Ці дані були отримані на основі вивчення сповідей, проведених святим отцем Роберто Буса, 95-річним ченцем-єзуїтом. Таємниця сповіді, звичайно, священна, але інформації для роздумів одкровення вірян дають чимало.

Результати аналізу прокоментував на сторінках офіційної ватиканської газети "Оссерваторе романо" один з особистих теологів Папи Римського, польський єпископ Войцех Гіртиш.

Він сформулював головний сенс відкриття своїх колег: "Коли ви подивитеся на гріхи з погляду проблем, які вони створюють, то побачите, що чоловіки грішать відмінно від жінок".

Монсеньйор Гіртиш підкреслив, що найбільш проблемні для чоловіків гріхи це хіть, потім обжерливість, лінь, гнів, гординя, заздрість і жадність. У жінок виявилася дещо інша послідовність в гріхах: найбільш небезпечні гріхи - гординя, заздрість, гнів, хіть і лінь. Автори обіцяють і надалі продовжувати ці спостереження над гріховністю роду людського.

Читайте також:

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

В Європі продають купальник-бікіні, який розчиняється у воді

Українські чоловіки вимирають через спосіб життя

Американка найняла кілера чоловікові, щоб перервати медовий місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: