Чоловіки визначилися, що сексуальніше у жінки за груди

Груди займають лише друге місце у рейтингу привабливості для чоловіків.

Зустрічаючись з привабливими представниками протилежної статі, 19% росіян насамперед звертають увагу на сідниці. Про це за підсумками опитування повідомили соціологи порталу SuperJob.ru.

"На думку опитаних, саме цю частину тіла можна вважати найбільш сексуальною, - вважають соціологи. - При цьому чоловіків, які зізналися у своїй небайдужості до жіночої "п'ятої точки", більше, ніж жінок, які вважають верхом привабливості чоловічі сідниці (21% і 17% відповідно). "Нічого більш сексуального в жіночому тілі, ніж сідниці, я не знаю"; "Сідниці, по-моєму, це найсексуальніше, що є у чоловіка..." - зізнаються респонденти.

Друге місце в рейтингу привабливості займають груди (12%). Не дивно, що чоловіки в 10 разів більш охоче звертають увагу на цю частину жіночого тіла (23%). Серед дам на чоловічі груди готові звернути увагу всього 2% за умови, що вона має спортивний і доглянутий вигляд.

На відміну від них кожен десятий росіянин вважає верхом привабливості не апетитні округлості, а руки (10%). В очах жінок ця частина чоловічого тіла виглядає особливо ефектною (18%): "У чоловіках мене приваблюють руки", "Сильні руки". Жіночі руки знаходять хвилюючими лише 2% чоловіків.

"На щастя, є прихильники і у дзеркала душі - очей, - констатують у SuperJob.ru. - Їх назвали найсексуальнішою частиною тіла 8% опитаних. Стільки ж (8%) упевнені, що найпривабливішим є те, що сховане від поглядів, але, безсумнівно, є найважливішим компонентом особистості, - мозок". При цьому красиві очі та наявність інтелекту більше привертають представниць прекрасної статі. "Очі! Один погляд здатний змінити все!", "Очі - це дзеркало душі", "Гарні темні очі", "Інтелект" - вигукують дами.

Далі йдуть ноги (6%), фігура в цілому або торс (по 4%), плечі, губи, обличчя (по 3%) і спина (2%). Закономірно, що чоловіки частіше вважають сексуальними ноги, обличчя й всю фігуру, тоді як жінки - торс, плечі і спину.

У кожного десятого учасника опитування (10%) виявилися власні уподобання. За їхніми словами, у представників протилежної статі їх приваблюють підборіддя, вилиці, щоки, поперек, гомілки, кісточки, вуха, ніс, шия, живіт і талія.

8% респондентів не змогли відповісти на таке непросте питання: "Кожному своє"; "Не думала про це", "Все залежить від мого настрою і конкретної людини".

Читайте також:

Складено рейтинг найбезглуздіших сексуальних досліджень

Список найпопулярніших женихів очолив 79-річний власник "Формули-1"

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: