Чоловіки задоволені. Жінки нещасні

Встановлено, що чоловіки щасливіші за жінок, які весь час порівнюють себе з представниками сильної статі та намагаються встигнути все-все та ще більше.

Чоловіки задоволені. Жінки нещасні
Factnews.ru
На сьогоднішній день кількість щасливих чоловіків збільшилася до 25. Проте кількість щасливих жінок складає всього 22
Дослідники США дійшли висновку, що в даний час жінки нещасніші за чоловіків. У сучасних жінок з'явилося більше можливостей, щоб реалізувати себе. Але разом з цим, у них додалося проблем, показують дані опитування, пише Daily Mail.

Учені стверджують, що сучасні чоловіки навчилися більше відпочивати та менше працювати, тоді як сучасні жінки працюють набагато більше, ніж представниці слабкої статі в 60-ті роки.

У своєму дослідженні подружжя-економісти Бетсі Стівенсон і Джастін Волферс із Університету Пенсільванії стверджує, що в 1976 році 16 % чоловіків були задоволені своїм життям. На сьогоднішній день кількість щасливих чоловіків збільшилася до 25%.

Проте кількість щасливих жінок складає всього 22%.

Як стверджують учені, 40 років тому жінки були щасливішими, оскільки мали менше амбіцій. Вони порівнювали себе з іншими представницями своєї статі, але ніколи не рівнялися на чоловіків.

В даний час у жінок з'явилися нові цілі в житті. Крім сім'ї та дітей, вони хочуть зробити кар'єру.

Дослідники Університету Нью-Джерсі знайшли, що сучасні чоловіки прагнуть менше займатися тим, що їм не подобаються. А жінки, крім ведення домашнього господарства, вимушені заробляти гроші.

Згідно з опитуванням, у наш час жінка проводить 23 години на тиждень за рутинним заняттям, а чоловік – всього 2 години.

За твердженням дослідників, сучасні жінки просто не встигають зробити все, що запланували, тому часто відчувають себе незадоволеними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: