Чоловіків цікавить обличчя!

За результатами наукових досліджень, чоловіки, розглядаючи відверті фото в першу чергу звертають увагу на обличчя оголених красунь.


Всупереч поширеній думці, чоловіки в першу чергу звертають увагу на обличчя жінки і лише потім на інші частини її тіла, коли розглядають зображення оголених красунь в журналах. Це з'ясували американські вчені. 

Дослідження Університету Еморі також встановило, що жінки дивляться на зображення гетеросексуального сексу набагато довше чоловіків. Результати проведених досліджень були опубліковані в журналі Hormones and Behaviour, повідомляє The Age. 

Психолог Кім Уоллен і його колишня студентка Хізер Рапп показували фотографії, на яких гетеросексуальні пари займаються сексом, 30 жінкам і 15 чоловікам у віці 23-28 років. До очей кожного учасника експерименту був під'єднаний пристрій, що визначає, куди людина подивилася в першу чергу, і який час розглядала ту чи іншу частину фотографії. 

Чоловіки, в першу чергу, дивилися на обличчя і роздивлялися його якийсь час, жінки ж виявили більший інтерес до самого статевого акту.

Втім, представниці прекрасної статі, які приймали гормональні препарати, звертали увагу на деталі, що не відносяться до сюжету фото: вони розглядали коштовності, одягнені на жінці. Пані, що не приймали таких медикаментів, зразу ж спрямовували свій погляд на інтимні частини тіла партнерів. 

"Прилади показали, що зацікавленість жінок визначалася їх гормональним рівнем", - відзначила дослідник Інституту Кейсі з проблем сексу, статі та відтворення при Університеті штату Індіана в Блумінгтоні Хізер Рапп. 

Уоллен і Рапп пояснюють зацікавленість чоловіків жіночими обличчями вищою активністю в амігдалі, частини мозку, що відповідає за емоції та почуття. Дивлячись на голих чоловіків, жінки можуть сказати, чи збуджені вони. По жіночому тілу це визначити досить складно. 

"Дивно, але вираз обличчя - спосіб показати зацікавленість і задоволення від сексу", - відзначив Уоллен.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: