Чотири Діснейленди в Україні

Власті Київщини вирішили виділити під будівництво Діснейленда 200 гектарів землі. Решту знаменитих парків мають збудувати на півдні України.

Власті Київської області вирішили виділити під будівництво Діснейленда 200 гектарів землі, повідомляє газета "Киевские ведомости" з посиланням на заяву губернатора Київської області Вери Ульянченко.

За словами губернатора, київський Діснейленд повинен базуватися переважно на народних мотивах. "Господарями" у цьому парку стануть три козаки із відомого мультфільма.

Діснейленд
Киевские ведомости
Поки не визначений район, де розміститься парк - може йтися про Броварський, Бородянськом або Обухівському районах області.

Крім того, ще один Діснейленд планувалося звести в київському парку Дружби народів, розташованому в урочищі Чорторий. За даними видання, під Київ-Ленд компанія-забудовник просила виділити 280 гектарів землі. Проте екологічна комісія Київради відклала рішення до завершення детального плану. Як очікується, інвестиції в проект складуть 150 мільйонів євро, а платня за вхід буде символічною - один долар.

Ще два парки атракціонів, пишуть "Киевские ведомости", будуть побудовані в Одесі, де в 2006 році на ці цілі виділили вісім гектарів в селищі Совіньйон, і ялтинській Долині казок.

Перший Діснейленд відкрився в США 17 липня 1955 року в місті Анахайм, штат Каліфорнія. Інвестиції в будівництво на ділянці площею 32 гектари склали 17 мільйонів доларів.

У жовтні 1971 року в Орландо, штат Флорида був відкритий The Walt Disney World - модель міста з готелями і будинками відпочинку. Крім того, Діснейленди є у Франції, Японії і Китаї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: