Чотири кішки пережили обвал після вибуху будинку на столичних Позняках: історії порятунку з-під руїн

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чотири кішки пережили обвал після вибуху будинку на столичних Позняках: історії порятунку з-під руїн

Фото: ТСН

Будівельники і рятувальники далі працюють в зруйнованому будинку.

Чотири домашні тварини пережили обвал після вибуху будинку на столичних Позняках. А висловуха кішка Еліс, яка два тижні перебувала під завалами, щасливо возз'єдналася з сім'єю після того, як напередодні її таки знайшли у зруйнованій будівлі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після вибуху найперше усі служби кинулись шукати під завалами людей. Хто зміг вибігти, залишив вдома усе і домашніх тварин. Одночасно рятувальники укріплювали конструкції, аби під'їзд не завалився. Потім почали пускати людей. Власники тварин найперше просили рятувальників знайти їхніх улюбленців.

Перше диво сталося на третій день - у підвалі знайшлась кішка.

Не думаючи про своє житло цілими днями на пошук своєї Еліс виходила Марина. Родина вивішувала оголошення. Запитувала в усіх, чи не бачили шотландську висловуху. У цей же час київські рятувальники шукали тварин у під'їзді поміж хитких конструкцій.

Кішку Еліс, яку дістали з-під завалів будинку на Позняках, віддали у сім`ю

Кішку Еліс, яку дістали з-під завалів будинку на Позняках, віддали у сім`ю

"Де було відомо, рятувальники ловушки розставляли, а також залишали їжу і воду для тварин. Невідомо, чи вона там була, бо двері були відчинені", - розповів командир комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку" Дмитро Піхало.

За його словами, одного кота виявили під ванною. Він забився туди так, що довелось розбирати конструкції і витягувати тварину. Ще одна кішка Умка три дні тому зайшла у спеціальну пастку.

А от Еліс залишалась у розшуку. Рятувальники навіть брали рації і шукали її за допомогою голосу Марини.

"Я по гучномовцю її кликала, вони ходили по квартирі і не могли її знайти взагалі. Надій практично не било ніяких", - каже Марина.

Та рятувальники не здавались і Еліс таки знайшли під диваном. Коли кішку винесли рятувальники, аплодував весь будинок, каже Марина.

Вже добу кішка вдома і потроху заспокоюється.

Те, що господарі разом із рятувальниками забезпечили тварин у бетонній пастці їжею, а головне, водою, і врятувало їх. Тепер від стресу тварини мають відійти, каже зоопсихолог.

Будівельники і рятувальники далі працюють в зруйнованому будинку. Люди - найперше. Але і тварини для рятувальників важливі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація