Чотири сезони Путіна

У Москві відкрилася виставка "Чотири сезони Володимира Путіна", на якій представлено понад сто фотографій президента.

У Москві відкрилася виставка "Чотири сезони Володимира Путіна".

"Виставка почалася з однойменного фотоальбому, до якого увійшли 750 фотографій, відібраних, мабуть, з п'яти тисяч, відзнятих за час роботи в президентському пулі. У результаті на виставку було відібрано трохи більше 100 фото", - розповів на відкритті виставки фотограф газети "Комерсант" Дмитро Азаров, що знімав Володимира Путіна сім років, - з того самого моменту, як він зробився першою особою в державі.

Кожен з чорно-білих знімків відкриває президента з новою, відмінною від традиційного образу, сторони: він знятий не тільки з іноземними лідерами, але і з тваринами, і з свічкою в храмі. На фотографіях зафіксовані емоції, деколи несподівані, особа відображена в незвичайних ракурсах.

Умовний поділ знімків на чотири "сезони" належить співавторові виставки - кореспондентові Андрію Колесникову, що написав до фотографій супровідні коментарі.

Нагадаємо, впливовий американський конгресмен, голова комітету з міжнародних відносин Палати представників Конгресу США Том Лантос порівняв Володимира Путіна з мультяшним героєм моряком Попаєм і назвав вислови російського президента "неймовірно тупими".

Президент Чечні Рамзан Кадиров знову висловився за те, щоб Володимир Путін залишився на третій термін. Зі слів Кадирова, Путін - це "знахідка для Росії і його потрібно просити на колінах, щоб він правив державою", - заявив чеченський президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: