Чотирирічний тайванець виграв у лотерею безлюдний острів

Ексклюзивні права на використання невеликої ділянки землі в Тайваньській протоці на чотири місяці отримала чотирирічна дитина.

Чотирирічний тайванець виграв у лотерею право чотири місяці розпоряджатися одним з безлюдних тропічних островів у Тайваньській протоці.

Хлопець на ім'я Є Чієнь-Вей і члени його родини в період з травня по жовтень 2009 року можуть здійснити п'ять поїздок на острів архіпелагу Пенху. Тривалість перебування там не повинна перевищувати трьох днів.

За словами представника організаторів лотереї, на острові є житло, а також водопровід і електрика. Хлопчика та його гостей також обіцяють забезпечити їжею.

В січні 2009 року місцевий уряд в рамках програми з підтримки споживчих витрат серед населення роздав всім мешканцям Тайваню спеціальні талони вартістю 3600 нових тайванських доларів (близько 107 доларів США).

Талони можна використовувати для придбання різних товарів, а серед їх власників проводяться конкурси і розігруються лотереї, переможцем однієї з яких і став Є Чієнь-Вей.

Читайте також:

На честь 8 березня усі жінки Туркменії отримали по 14 доларів

Дружина колишнього президента Тайваню зізналася у відмиванні грошей

"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: