Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час святкування вулицями їздять прикрашені платформи і танцюють перевдягнені учасники параду.

У США в кількох містах проводять яскравий парад на честь свята Марді Гра. Мешканці зустрічають весну, влаштовуючи масштабні святкування та джазові концерти. 

"Марді Гра" у перекладі з французької означає "жирний вівторок", це свято прийшло до США разом з французькими католиками, які намагалися повеселитися перед Великим постом. Саме тому тут влаштовують тижні веселощів і танців, а Французькими кварталами проводять парад із яскравими рухомими платформами та запальними танцями.

Фотогалерея Як у США минув яскравий парад Марді Гра (11 фото)

Парад не залишає байдужими навіть найсерйозніших. Так, під час параду в місті Мобіл (штат Алабама) один з копів, що супроводжував парад, піддався ритму і затанцював разом із учасниками.

На знятому глядачем відео видно, як поліцейський йде за групою танцюристів на параді Марді Гра в Мобілі. Він не витримується і з серйозного копа перетворюється на учасника групи. Чоловік копіює па дівчат у блискучих костюмах, граційно похитуючи стегнами.

Нагадаємо, у Венеції під час карнавального провели церемонію ангельського польоту над площею святого Марка. 

Відео У Венеції під час карнавального сезону провели церемонію польоту янгола

  У Венеції провели церемонію ангельського польоту над площею святого Марка. Таке шоу влаштовують щороку в межах карнавального сезону. За традицією янгол обов'язково молода венеціанка. Цього разу вона була вбрана у пишну помаранчеву сукню - обрала таку через популярний серед місцевих коктейль "Шпритц".  

У Венеції під час карнавального сезону провели церемонію польоту янгола

Залиште свій коментар

Вибір редакції