Чутки з Ізраїлю про землетрус у Львові змусили кілька родин провести ніч на вулиці

Чутки про землетрус спровокували паніку серед мешканців Львова та Миколаєва: кілька родин навіть провели ніч на вулицях.

Мешканці двох львівських багатоповерхівок провели ніч на вулиці, налякані чутками про можливий землетрус.

Паніку серед львів’ян спричинило повідомлення ізраїльських родичів одного з мешканців будинку, які розповіли, що найбільша сейсмічна активність передбачається у Карпатах. Відтак мешканець вирішив повідомити про можливий землетрус своїх сусідів.

Захопивши найнеобхідніші речі, жителі будинку почали вибігати на подвір’я, щоби там перечекати загрозу. Загалом, на вулиці зібралося близько двох десятків людей, які після години очікування на землетрус, почали повертатися до домівок.

Чутки про землетрус сколихнули і Миколаїв - весь день 9 березня мешканці міста розповідали один одному що нібито наступного дня очікується землетрус, сила якого (за даними, які невідомо звідки з'явилися) становитиме 6-8 балів.

Ближче до ночі найбільш вразливі громадяни цілими родинами вийшли зі своїх квартир в багатоповерхівках і, прихопивши документи і цінні речі, вирішили провести ніч у власних автомобілях.

Звідки пішли чутки про майбутній природний катаклізм визначити нескладно: за останній час у світі сталося декілька катастрофічних землетрусів, під час яких загинули тисячі людей. І лише два дні тому підземні поштовхи були зафіксовані в Туреччині, яка розташована на тому ж тектонічному щиті, що й Україна.

Додав паніки і Румунський інститут фізики, який повідомив про активність ділянки в Карпатах на кордоні з Україною. Румунські учені заявили, що це може призвести до землетрусу в Україні силою 8-9 балів за шкалою Ріхтера.

За даними Інституту геофізики НАН України, сейсмічна активність ділянки у Карпатах на території Румунії може спричинити у Львові землетрус силою 5 балів. Місцеві землетруси можливі у Передкарпатті, на Буковині.

Читайте також:

Землетрус у Чилі зрушив міста американського континенту

На Україну чекає землетрус такої ж сили, як у Чилі

Сейсмологи очікують землетруси в Україні

Вчені склали список столиць, які піддаються ризику руйнувань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: