Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цілує на ніч і приносить піцу: на Pornhub з'явився “лагідний” канал без сексу

Посмішка автора зачаровує.

На сайті Pornhub з’явився нетиповий канал, на якому немає жодного кадру із інтимом. Автор показує, що можна зробити приємного для коханих, окрім сексу.

Канал називається RyanCreamer.

На сторінці Райяна Крімера у Pornhub немає відео еротичного характеру. 26-річний комік знімає ролики, у яких є лише ніжність та добро. Хлопець показує, що робить щось приємне, при  цьому нічого з себе не знімаючи. Він із посмішкою просто так миє посуд, віддає свою куртку, щоб зігріти і цілує на ніч.

Спочатку комік хотів завантажити на сайт лише одне відео, але після великої кількості позитивних відгуків він продовжив додавати їх на свій канал. Вони набирають до 300 тис. переглядів, а позитивна реакція на ролики зросла до 92%. Серед глядачів є й порнозірки.

"Може здатися, що я насміхаюся з секс-працівників, але всі, хто мені зустрічався в цій індустрії, були такими милими", - говорить Райан.

Нагадаємо, журналіст з Німеччини Пол Швенн заради експерименту вирішив зареєструвати у Tinder сторінку із молодим диктатором СРСР Йосипом Сталіним і став популярним серед чоловіків, які користуються цим сервісом знайомств. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції