Coca-Cola може почати виробництво безалкогольних напоїв з "травичкою"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія проявляє інтерес до можливості використання в продукції каннабідіола - це речовина з групи канабіноїдів.

Компанія Coca-Cola веде переговори з канадським виробником марихуани Aurora Cannabis Inc. і розглядає можливість розпочати виробництво безалкогольних напоїв на основі канабісу, повідомляє Bloomberg.

У Cocal-Cola підтвердили, що вивчають ринок, але нагадали, що поки ніяких рішень не прийнято. Як підкреслюється в заяві компанії, Coca-Cola проявляє інтерес до можливості використання в продукції каннабідіолу - це речовина з групи каннабіноїдів, яка не має психоактивної дії.

Фотогалерея В Калифорнии выстраиваются очереди в магазины с разрешенной марихуаной (23 фото)

Каннабідіол є однією з сотень молекул, знайдених в рослинах марихуани, і містить менше 0,1 відсотка ТГК. Це не викликає наркотичного сп'яніння, - пише Reuters.

Як вважає агентство, новим продуктом може стати напій, що позиціонується як елемент здорового образу життя, полегшує біль, знімає роздратування і спазми.

Якщо сторони досягнуть угоди, Coca-Cola стане першим великим виробником безалкогольних напоїв, який увійде на ринок товарів, пов'язаних з марихуаною.

Як нагадує The New York Post, повідомлення про можливу співпрацю Coca-Cola і Aurora з'явилися на тлі зростання числа штатів США, які готових легалізувати марихуану, а також напередодні повної її легалізації в Канаді.

де найбільше вживають марихуану. інфографіка

Раніше пивоварна компанія Molson Coors оголошувала про намір відкрити виробництво напоїв на основі марихуани разом з Hydropothecary Corp, а відомий пивний гігант Corona інвестував $ 4 млрд у виробника марихуани Canopy Growth.

Канада є першою великою економікою, яка легалізує рекреаційну марихуану. Кілька штатів США узаконили марихуану, але вона залишається за межами федерального закону.

ВідеоУ Канаді дозволили вживання марихуани

Раніше вживати марихуану там можна було лише для медичних потреб. Продаватимуть тепер її легально за 2-3 місяці, після того як закон набуде чинності. Окрім того, повнолітні громадяни Канади зможуть вирощувати коноплі вдома для особистого вжитку, але не більше чотирьох рослин.

У Канаді дозволили вживання марихуани

Залиште свій коментар

Вибір редакції