Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цуцики вартістю як позашляховики: власники декоративних собак розповіли, скільки витрачають на них сил і грошей

Цуцики вартістю як позашляховики: власники декоративних собак розповіли, скільки витрачають на них сил і грошей

Їх називають "подушками на диван".

Вони важать лише кілька кілограмів, а коштують як елітні позашляховики. Декоративні цуцики в рік Собаки нині неабияк популярні. Їх називають "подушками на диван". Маленькі пухнастики здатні викликати емоції навіть у затверділого песиміста. Проте за собачою "мімішністю" прихована величезна людська праця та чималі грошові витрати. Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19.30.

Тоненьким пищанням і суцільним позитивом зустрічає гостей зграя померанських шпиців. У родині Максимчуків 16 пухнастих песиків і всі вони різні, принаймні для господарів. У кожного не лише особливий характер, а й своя миска. Наймолодшій Диспосіті шість місяців і її ціна росте разом із вагою. "Нам за неї давали 3 тисячі євро, нам здається, що вона буде зіркою, і ми залишили її собі", - каже господар.  

Головна зірка тут - Талісман. Нещодавно він став чемпіоном Європи, тому свою порцію уваги отримує першим. Вичісування, масажі, купання, стрижка. За день власники зграї встигають обслужити лише 6-7-мох хвостатих вихованців.

Відео Величезний клопіт маленьких цуциків коштує українцям цілого статку

Вони важать лише кілька кілограмів, а коштують як елітні позашляховики. Декоративні цуцики в рік Собаки нині неабияк популярні. Їх називають "подушками на диван". Маленькі пухнастики здатні викликати емоції навіть у затверділого песиміста. Проте, за собачою "мімішністю" прихована величезна людська праця та чималі грошові витрати.

Величезний клопіт маленьких цуциків коштує українцям цілого статку

Настя та Ірина теж власниці розплідника. Мама Сара два тижні тому додала чотири хвостатих турботи. Братики та сестрички, які більш дорослі, вже можуть витоптувати газон на подвір’ї. Маленькі цуценята вельш коргі можуть годинами ганяти на майданчику, шукаючи пригод. Подейкують, у їхній родословній пра-пра-пращур обнюхував саму англійську королеву.

Шлях до чемпіонства  на виставках для собак не дешевий. Витрати сягають десятків тисяч євро. Лише цуценя породи ши-цу коштує до  п’яти тисяч євро. Плюс харчування, спеціальні гребінці, аксесуари, косметика. За участь у виставках теж треба платити.

Окрім грошей, потрібен час, сили та терпіння. Тільки процедура щотижневого догляду за хутром ши-цу забирає цілий день. Годувати собаку доводиться з рук. Довгі пасма не дають йому змоги користуватися мискою.

Величезний клопіт маленьких цуциків коштує господарям цілого статку, але годованці віддячують настроєм та відданістю.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції